Våre IT-kandidater i Telemark
Thor Christer H. Eikeland
Passion
Det jeg liker med koding er muligheten til å skape applikasjoner og tjenester fra ingenting.
Med bare noen linjer kode kan man realisere nesten hva som helst,
enten det er for å illustrere en idé eller implementere en funksjon.
Når man står overfor vanskelige utfordringer og til slutt finner en løsning, gir det en fantastisk følelse av mestring.
Å kunne finjustere detaljer og få ting til å bli akkurat slik jeg har sett for meg, gir meg stor glede i koding.
Kodekompetanse
Jeg har erfaring med programmeringsspråk som JavaScript, CSS, HTML, C#, og SQL. Dette gir et solid fundament for å bidra effektivt til prosjekter og å løse komplekse utfordringer. Jeg jobber strukturert og målrettet slik at jeg kan levere effektivt.
Læring
Å jobbe med oppgaver som utfordrer og gir meg mulighet for personlig preg er en prioritet. Videre har jeg lidenskap for høy kvalitet som sørger for at detaljer blir nøye gjennomtenkt. Finpussing gir stor tilfredsstillelse. Selv om jeg er fleksibel med programmeringsspråk, er designarbeid av stor interesse. Det å jobbe med presisjon og sikre at alt ser perfekt ut, engasjerer meg dypt.
Styrker
Utfordringer håndteres med målrettet og strukturert tilnærming. Med skarp sans for detaljer og høy kvalitet, kombinert med fleksibilitet og tilpasningsevne, er jeg i stand til å håndtere ulike prosjektområder og takle nye utfordringer. Et trygt og positivt arbeidsmiljø er essensielt, og det oppnås gjennom godt samarbeid, høy kvalitet, og en inkluderende kultur. Jeg ønsker å bidra til å skape en atmosfære der kollegaer føler seg trygge og verdsatte. En kombinasjon av omsorg for medarbeidere, godt samarbeid, og en støttende kultur er avgjørende for å nå dette målet.